Mon, Jul 13 | Lovinka

Otváranie ženského potenciálu

Tanec, maľba a hudba sú pre ženu ako zem, voda a slnečný svit pre ružu. Sú to nástroje, ktorými vás okrem hĺbkovej terapeutickej a energetickej práce budeme prevádzať, na ceste k otvoreniu vašich darov. A spojením sa s vlastným vnútorným vedením.
Sorry, ale máme plno. Píšem ťa medzi náhradničky :)
Otváranie ženského potenciálu

Čas a miesto

Jul 13, 2020, 4:00 PM – Jul 15, 2020, 4:00 PM
Lovinka, Cinobana 350, 985 22 Cinobaňa, Slovensko

O udalosti

Tanec, maľba  a hudba sú  pre ženu  ako zem, voda a slnečný  svit  pre ružu. Sú to nástroje, ktorými vás okrem hĺbkovej terapeutickej a energetickej práce budeme prevádzať, na ceste k otvoreniu vašich darov. A spojením sa s vlastným vnútorným vedením. Aby ste mohli svoj život utvárať vedome, v radosti a tvorivosti. Tak aby ste uverili, že vaše dary sú potrebné pre tento svet a preto , za ne môžete byť odmeňované. A v rovnováhe žiť, ako svoju duchovnú cestu, a zároveň plne nohami na zemi, v hmotnej hojnosti.  Je čas  aby sme vyrástli , nastavili svoje telá  slnku, rozvili kvety a splna sa nadýchli svojej vône. A dovolili si, prinášať svoju vôňu naokolo. 

Martina Junga: Budeme pracovať na prepise, modelov, programov a kódov, ktoré nám bránia otvoriť svoje dary. A prebudiť svoj vnútorný potenciál. Budeme otvárať svoje vnútorné vedenie, ktoré nás vedie skrz intuíciu a synchronicity v našom živote. Prepojíme sa s božským stredom v nás, ktorý je miesto v ktorom dokážem nájsť akékoľvek odpovede pre svoj život. 

Marcela Berith: Na našom  seminári  vás  jemne tancom  povediem k spojeniu so svojim telom cez prvotné  pohyby na našej  zemi, prepájajúc vedomie a chrám  nášho  tela.Budeme načúvať  jeho potrebám , vnímať  jeho  hranice a možnosti  ich rozšírenia . Pretože ak vedomie a telo sú  jedno, tak keď  rozšírim svoje pohybové  možnosti , rozšírim tým  aj svoje vedomie  Tancom otvoríme  svoje srdce a zavnímame aké  to je keď  sa ním  necháme  viesť  za volaním  našich  túžob . Roztancujeme v sebe svoje skryté  dary a otvoríme  v sebe možnosť  a schopnosť ich vnímať a nasledovať v ďalšom  živote . Bude len na nás  ako ich ďalej  vedome použijeme. 

Saška Murínová: Počas semináru vás povediem Kurzom Intuitívnej maľby na hodvábe. Zámerom je spojiť sa so svojím srdcom a rozpoznať dary a kvality, ktoré v sebe nosíme. Otvoríme sa svojmu potenciálu tak že rozprúdime tvorivosť v každej bunke. Hodváb je technika maľby cez ktorú sa spojíme s autentickým prejavom našej kreatívnej duše. Naladíme sa cez farby a cez jasný zámer na prítomný okamih a budeme načúvať vznikajúcemu obrazu. Posolstvo ktoré ponesie, nás posunie o krok vpred na našej ceste. Hodvábny obraz je zrkadlom našej čistej duše, ktoré nám pripomenie aký sme jedinečný a kam smerujeme. Prejaviť svoje dary je pocit cez ktorý sa spájame s tým kým skutočne sme. Teším sa na spoločné tvorenie. 

Na seminári: - Práca s vašimi brzdiacimi modelmi a programami - Prepis nových kódov tvorenia - Napájanie na zdrojovú energiu v sebe - Otvráranie intuície a vnútorného vedenie - Profesionálne vedenie, terapeutického tanca, ktorý otvára intuíciu a vnútornú silu - Maľovanie vlastnej mandaly, na hodváb natiahnutý na rám s vložením zámeru - Rituál prebudenia vnútornej sily 

 LOVINKA 13. – 15.7.2020 Začiatok pondelok 16:00 – koniec streda 16:00 Cena: 185 eur, v cene je ubytovanie, strava a lektorné Sprievodkyne: Mab Junga – terapeut a duchovný sprievodca Marcela Berith – lektorka intuitívneho tanca, arteterapeutka Saška Murín – lektorka maľovania mandál na hodváb, arteterapeutka 

Zdieľať udalosť

Ak máš akúkoľvek otázku ohladom seminára či akcie, tak mi napiš sem do kontaktného formulára :)