Fri, Aug 20 | Veľká Hradná

Dotkni se Sebe

Uzři samu sebe skrze TANEC, OBRAZ A DOTEK. Intuitivní bytí, radost a uvolnění je prostor, který spolu vytvoříme aby nás přivedl do spojení s vlastním vedením. Spojení s tím, kdo ve skutečnosti jsem. Navrátíme se zpět ke kořenům své síly a obnovíme přirozený tok životní energie.
Sorry, ale máme plno. Píšem ťa medzi náhradničky :)
Dotkni se Sebe

Čas a miesto

Aug 20, 5:00 PM – Aug 22, 4:00 PM
Veľká Hradná, Veľká Hradná 249, 913 24 Veľká Hradná, Slovensko

O udalosti

Uzři samu sebe skrze TANEC, OBRAZ A DOTEK. 

Intuitivní bytí, radost a uvolnění je prostor, který spolu vytvoříme aby nás přivedl do spojení s vlastním vedením. Spojení s tím, kdo ve skutečnosti jsem. Navrátíme se zpět ke kořenům své síly a obnovíme přirozený tok životní energie. 

Tento prostor vytváříme pro spojení se zdrojem tvořivosti, síly a života, který v sobě máme. Aby každá z nás mohla vejít do hlubiny své existence a aby tam našla to, co nikdy neztratila. Možná ti to bylo odepřeno znát nebo tě za to někdo trestal, nebo naopak to na tobě někomu vadilo, bylo to příliš .... a proto si to zhasla. Ale nikdy to dočista nezmizelo. Je to něco, co každý člověk v sobě od narození má. Schopnost být autentický a sám sebou.

Celým víkendem vás provedou tři ženy, které samy sebe poznávají a uznávají skrze svou esenci tvořivosti.

Marcela Berith 

Žena, která vstupuje intenzivně do hlubin srdce, ve kterém teče řeka života. Její extatická smyslnost a vášeň je medicínou, která se prolévá skrze pohyb a tancem tryská ven. Celým víkendem vás jemně povede v pohybu aby jste se propojily s tím, kdo opravdu jste. V momentech spojení se sebou se prostor stává celistvým a v rytmech hudby se ženy stávají jedním organizmem, ve kterém jedna v druhé poznává samu sebe. Je to intezivní a velmi láskyplný proces. Srdce Marcely je jako náruč, ve které můžete prožít absolutně vše, co si nedovolíte v běžném chodu života.

www.marcelaberith.com

Michaela Parida

Žena, která miluje PRAVDU! Je velmi vnímává a vidí hloubku vaší duše, ve které pulzuje čistá esence - to, kdo skutečně jste bez závoje mysli. Skrze obraz fotografie či videa vylévá podstatu bytí ženy. Je to velmi jemný a pozvolný proces, ve kterém respektuje vše, co zrovna probíhá a nechává se vést prostorem. Ženy se v tomto prostoru cítí bezpěčně a dovolí si v důvěře pustit se a nechat plně ožít svou esenci. Parida reaguje na jemné niance a zachytí přesně to, co žena potřebuje vidět - sebe v pravdě.  O víkendu budeme pracovat skrze hudbu, tanec a přímý kontakt se sebou. Opustíme mysl a dotkneme se prostoru srdce, ve kterém zakotvíme trvale.

www.michaelaparida.cz

Martina Pražáková

Žena, která nese jemnost a něhu skrze své ruce. Její esence je láskyplná a velmi pečující. Přistupuje ke svým klientům s úctou a citlivostí. Nechává se vést vibracemi těla a poskytne v danou chvíli přesně, to co potřebuje. Její masáže jsou rituálem uvnitřňujícím a hlubokým. Pracuje intenzivně se sexuální/životní energií, která teče každou vaší buňkou. A vše se děje tak aby každá tato buňka ožila a cítila skutečný proud života, který překryly myšlenky o malosti či nedostatečnosti. O víkendu bude Martinka s otevřenou náručí k dispozicí každé ženě, která ucítí tah Dotknout se sebe skrze Body Ritual. Individuální masáž není zahrnutá v ceně víkendu. Hodnota rituálu je 33 EUR ( cca 45 min. ).

www.martinaprazakova.com

Přejeme si ze srdce aby nás toto setkání přivedlo alespoň k jednomu poznání ve vlastním srdci, kde leží vše po čem tolik všichni toužíme - klid a láska. Není zde nic, co by nám stálo v cestě, proto pojďme zacítit, uvidět, dotknout se a zůstat už trvale ve svém nitru, kde není potřeba chtít chápat, rozeznávat a rozdělovat na dobré a špatné :)

PROGRAM SE AKTUÁLNĚ TVOŘÍ A BRZY BUDE DOPLNĚN

Nicméně nejde nic plánovat a program bude spíše záchytným bodem, protože se vše tvoří samo na základě energií v dané chvíli. 

CO MŮŽETE OČEKÁVAT:

- TANEC - velaaaa tanca

- DOTEK - individuální body ritual ve vyhrazeném prostoru

- OBRAZ - celý víkend budete v láskyplném záběru fotoapárátu

- HUDBA - téměř vše bude doprovázeno rytmy hudby

- SPOJENÍ SE SEBOU

- UVOLNĚNÍ

- INTENZIVNÍ KONTAKT S TĚLEM

- OTEVŘENÉ SDÍLENÍ

- ZESÍLENÍ VNÍMÁNÍ SEBE

- OTEVŘENÝ PROUD SRDCE

- SVOBODNÝ PROJEV

- BEZPEČNÝ PROSTOR

Po návratu z víkendu jedeme dál a každá z vás dostane fotografie a videa, která zachytila vše, co je potřeba vidět a uznat. Je to krásný nástroj, díky kterému můžete poznávat sebe sama.

Co neočekávejte, že udělají lektorky:

- únik od reality

- že všechno, co zažijete a pocítíte bude JEN krásné a pozitivní

- teoretické přednášky

CO SI VZÍT S SEBOU:

- oblečení ve kterém se cítíte dobře, pohodlně, doslova ve vlastní kůži

- uzavíratelnou láhev s vodou

- cokoliv co vás spojuje s se základní životní silou ve vás

DOPORUČENÍ A INFORMACE:

Udalosť sa bude konať v prekrásnom prostredí KAŠTIEĽA PATROVEC. Ubytovanie si môžete pozrieť na stránke: www.kastielpatrovec.sk 

DÁTUM KONANIA UDALOSTI: 20 - 22.8.2021.

Začíname v piatok 17:00 – končíme v nedeľu 16:00

Cena: 200 eur

V tejto cene je zahrnuté ubytovanie, strava - plná penzia (strava bude ľahká zdravá a vegetariánska) a lektorné + fotografie a videa, která dostanete do 14ti dnů od konání akce.

Informácie o platbe vám pošleme mailom po registrácií. Registrujte sa na tejto stránke kliknutím tlačítka Registrovať pod týmto textom.

Přechod z ČR na SK

V případě, že na víkend pojedete z České Republiky, tak vám pošleme potřebné info po přihlášení. Prosíme, dejte nám vědět jakmile se přhlásíte, akce s blíží, tak aby jste měli informace v dostatečném předstihu. Děkujeme :)

Zdieľať udalosť

Ak máš akúkoľvek otázku ohladom seminára či akcie, tak mi napiš sem do kontaktného formulára :)