Fri, Nov 22 | Turíčky

Cesta do hlbín tvojej duše

Vedomá tvorba cez tanec a maľbu, hlboko prepojená so svojím telom a imagináciou. Vytvoríme spoločne priestor kde budeme naplno vnímať moc prítomného okamihu a otvárať naše dary a plný potenciál. Pretože tam vnútri presne každá/ý z nás vieme kto sme.
Sorry, ale máme plno. Píšem ťa medzi náhradničky :)
Cesta do hlbín tvojej duše

Čas a miesto

Nov 22, 2019, 3:00 PM – Nov 24, 2019, 3:00 PM
Turíčky, Turíčky, 985 45 Cinobaňa-Turíčky, Slovensko

O udalosti

Milá žena, milý muž, srdečne ťa pozývame na zážitkový transformačný pobytový víkend, ktorým ťa budem sprevádzať ja a moja drahá priateľka, umeľkyňa a sprievodkyňa do hlbokých odkazov naších duší pomocou maľby na hodváb - Saška Alma Murínová.  

Budeme vedome tvoriť hlboko prepojení so svojím telom, dušou a vedomím cez tanec, maľbu a našu autentickú imagináciu  . Vytvoríme spoločne priestor kde budeme naplno vnímať silu prítomného okamihu a otvárať naše dary a plný potenciál. Pretože tam vnútri presne každá/ý z nás vieme kto sme. 

To čo môžeš v tomto spojení nájsť je hlavne: 

- tvoj jasný zámer, poslanie, dar

- vnútornú istotu o správnosti svojich životných rozhodnutí

- silu potrebnú pre uskutočnenie tvojho zámeru

- zdroj inšpirácie, tvorivosti a sily v sebe

- potrebné spojenie so svojou vnútornou múdrosťou a intuitívnym vedením

- slobodu v premýšľaní a ľahkosť v konaní

 

Stretneme sa v prekrásnom prostredí Novej Bane -  viac si môžete pozrieť tu: https://www.ubytovanie-tajch.sk/ 

CENA:  190 EUR ( 4 750 Kč ) - cena za dieťa dohodou ;-)

- V CENE SEMINÁRU JE ZAHRNUTÉ: 

- Vegetariánska chutná strava počas celého víkendu. Hostiť nás bude Viliam a Janka. 

- Luxusne útulné ubytovanie v prekrásnej chate s výhľadom na Novú Baňu a okolité lesy.  

- Materiál na maľbu na hodváb, domov si odnesiete vlastnoručne vytvorený hodvábny šperk veľkosti 30cm. 

Informácie o platbe vám pošlem po registrácií emailom :) 

Vítané su aj vaše deti, ktoré sa spoločne s nami môžu podielať aj programu.   

O nás: 

MARCELA BERITH 

Tanec je jeden z najkrajších spôsobov ako ostať zdravý, radostný a plný života. V období, keď sa slnečné dni končia potrebujeme ešte urgentnejšie nájsť pre seba iný zdroj, než je ten zvonka. Ten najtrvalejší a nenahraditeľný, vlastný zdroj životnej energie, poznania a vedenia. Je mnoho spôsobov ako k nemu prísť, no umenie, tanec a maľba, sú najdostupnejší nástroj v našich vlastných rukách. 

Tanec vedie priamo ku zdroju. 

Čím rozsiahlejší je môj pohyb, tým rozšírenejšie je moje vedomie. Čím odvážnejšie a autentickejšie idem do pohybu, tým hlbšie a pravdivejšie idem k sebe. Tam nájdem svoj zdroj, spoznám seba, svoje túžby, svoje vízie a zámery. Zároveň poznávam pravdu o sebe. Áno, môže byť niekedy aj znepokojivá,no lepšie ju spoznať v zrkadle vlastnej introspekcie, než čakať na bolestivú verziu od okolia alebo životných udalostí. 

V tanci mnohé veci pochopím. 

Vnímam seba, vnímam svoje emócie, pocity a prichádzajú ku mne nové obzory. Súvisí to práve s rozšírením vedomia pomocou rozšírenia pohybu. Prichádza ku mne poznanie o programoch, ktoré žijem, ale pritom nie sú pravdivé, nie som to ja. Sú to emócie spojené so situáciami. Vnímam nové spôsoby riešení situácií. Prichádzam na to preto, lebo prežívam pravdivo to ozajstné na čom záleží. Tanec je pohyb a pohyb je život a život je skutočný.

 

Tanec je cesta poznania seba a života. 

Túto cestu poznania cez vlastné telo, srdce, vedomie a možnosti budem s tebou v tom najčistejšom zámere, plnom svetla a lásky s radosťou zdieľať a sprevádzať ťa po tej tvojej vlastnej, tebou naplánovanej. 

SAŠKA MURÍNOVÁ 

Intuitívna kresba nás sprevádza naším vnútorným svetom. Obraz, ktorý vytiahneme z útrob našej predstavivosti je čriepok nového, ktoré prinášame do vedomia. 

Tvoriť vedome so zámerom je ako vytvoriť si vlastný žiarič na mieru šitý práve pre nás nami. Zahĺbiť sa do svojho vnútra a skutočne sa pocítiť kde vo svojom živote som, o čom snívam, v čom sa cítim dobre a v čom nie, či žijem skutočne seba. Z tohto bodu pravdy si ujasniť zámer, s ktorým budem pracovať na mojej ceste a ktorý ma podporí v naplnení mojich snov, a priniesť ho do obrazu je rozmer tvorenia svojho života podľa seba. Naučiť sa takto tvoriť cez obrazy, a potom cez akúkoľvek aktivitu nám prináša do života dar ktorým je slobodná voľba. 

Dlhoročnou praxou cez intuitívnu kresbu, vedomé tvorenie a prácu so zámerom som sa ocitla v bode kedy žijem svoje sny v skutočnom živote. Začali sa mi premietať tak ako na plátne aj v každodennom živote. Keď maľujem snívam, a dovoľujem si veriť. Obraz začína žiť svoj vlastný príbeh a ja pozorujem ako sa z hĺbky môjho srdca zhmotňuje predo mnou na plátne to po čom túžim. Cez obraz sa spoznávam, tým že sa jeho posolstvo napĺňa začínam veriť hĺbke vo mne ktorá vie. Odovzdávam sa do prúdu života prejaveného tvorením a všetko dáva zmysel.  

Keď tvorím so skupinkou vnášam do vedomia kruhu čaro cez ktoré som uverila vo svoju cestu, čaro vedomého tvorenia a ono sa to deje tak vo mne ako aj navonok. 

 

Teším sa na spoločné tvorenie s vami, budeme tvoriť hodvábny šperk veľkosti 30cm. Domov si odnesiete vlastnoručne navrhnutý aj namaľovaný žiarič s vloženým zámerom, ktorý bude podporovať práve tú vašu cestu. Zažijeme spolu krásny let ríšou farieb, tvarov a ponoríme sa do alchýmie intuitívnej maľby kedy sa staneme nadšenými pozorovateľmi toho čo práve v tu a teraz vzniká našimi rukami. Naučíme sa cez túto skúsenosť na seba pozerať s úctou, rešpektom a obdivom, pretože zrkadlo obrazu cez hodváb je veľmi láskavé, nežné a pravdivé. Poďme spolu tvoriť a podieľať sa tak na liečení a vzostupe nielen seba ale aj našej Zeme. 

 

Tešíme sa na vás, nás, Saška a Marcela  S láskou ♥ 

Zdieľať udalosť

Ak máš akúkoľvek otázku ohladom seminára či akcie, tak mi napiš sem do kontaktného formulára :)